Prowadzimy rekrutację w Polsce do naszych biur w Krakowie i Tarnowie - dowiedz się więcej!

Wordpress Developer

Oferta

B2Storefront to headless eCommerce storefront, który usuwa ograniczenia platform takich jak Shopify, BigCommerce, Swell. Jednocześnie przyspiesza on ładowanie strony i poprawia ogólne wrażenia z użytkowania każdego sklepu internetowego przez klienta końcowego.

Naszym celem jest współpracować z ludźmi, którzy będą chcieli razem z nami współtworzyć narzędzie jakim jest B2Storefront i dzielić się swoją wiedzą na jego temat z innymi programistami. B2Storefront jest otwarty dla społeczności, więc Twój kod będzie wykorzystywany przez społeczność programistów na całym świecie.

Dlaczego chciałbyś dołączyć do B2Storefront?

  • Pracujemy zarówno nad produktem jak i jego wdrożeniami. Dzięki temu zdobędziesz unikalne doświadczenie, które ciężko zdobyć w innych Software House’ach zajmujących się tylko wdrożeniami projektów dla klientów.
  • B2Storefront to konkretny stack technologiczny i powtarzalne wdrożenia - dzięki temu możesz wspólnie z nami opracować ogólny schemat wdrożeń produktów eCommerce i rozpocząć nowy standard w branży
  • W przypadku wdrożeń dla klientów, będziesz pracować w małych zespołach, bez zbędnych formalności i niepotrzebnych spotkań.
  • Prowadzimy poranne Daily Call, które jasno priorytetyzują zadania i masz jasność co jest do zrobienia każdego dnia.

Kogo poszukujemy?

Szukamy przede wszystkich samodzielnych programistów, którzy mają doświadczenie z Wordpressem zarówno pod kątem używania page builder'ów jak i tworzenia custom pluginów. Przede wszystkim jednak zależy nam na osobach komunikatywnych, które nie będą się bały zadawać pytań, jeśli coś dla nich jest niezrozumiałe lub gdy napotkały jakąś przeszkodę nie do przebycia.

Na co dzień, pracujemy przy użyciu takich narzędzi jak Jira, Trello, Gitpod, Bitbucket, Clockify. Jeśli miałeś doświadczenie z takimi programami to świetnie, jeśli nie, to nie problem, przed rozpoczęciem pracy zrobimy Ci szybki onboarding.

Technologie, które musisz znać

  • HTML (HTML semantic, HTML SVG)
  • CSS (SASS, Flexbox, Grid, media queries, BOM-naming)
  • Wordpress
  • PHP 8
  • Doświadczenie w tworzeniu i wykorzystywaniu REST API
  • Doświadczenie z Divi Builder
  • Git (gitflow)

“Nice to have”

  • Znajomość Firebase
  • Znajomość headless CMS (Strapi, Storyblok)

Gdzie jesteśmy?

Pracujemy w biurach w Los Angeles (USA) i Tarnowie (PL). Rekrutacje dodatkowo prowadzimy pod kątem pracy w biurze w Krakowie (PL).

Istnieje opcja pracy zdalnej lub hybrydowej dla programistów na stanowiskach Regular lub Senior.

Twoje obowiązki

  • Konwersja designów z Figmy do HTML+CSS
  • Implementowanie poprawek wizualnych na stronach
  • Optymalizacja pod kątem Page Speed
  • Rozwój API po stronie Wordpressa
  • Integracja z zewnętrznymi serwisami
  • Tworzenie custom pluginów do Divi Builder

Czego możesz się spodziewać?

  • Przede wszystkim, szybka ścieżka rekrutacji, bez zbędnych formalności.
  • Ustandaryzowany proces onboardingu
  • Duży nacisk na szkolenia i rozwój swoich umiejętności
  • Integracje i spotkania offline
  • Możliwość budowania własnej marki jako ekspert w mediach społecznościowych i naszych kursach online
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie
  • Możliwość uczestniczenia w konferencjach
  • Praca z zagranicznymi klientami, głównie z USA, Kanady i Nowej Zelandii
  • Ale… nie musisz uczestniczyć w spotkaniach z klientami
  • Brak zbędnych spotkań i rozmów online
  • Daily Call na którym planujemy dzień, to wszystko z Twoich obowiązków dotyczących spotkań
  • Powtarzalne środowisko pracy i szybkie uruchamianie nowych projektów

Visit Our Office

16 Halcyon Ln
Aliso Viejo, CA 92656

Let's Talk

Phone: (415) 910-2498

call us
CUSTOMER SERVICE

We are happy to listen
suggest a feature, report a bug.

Submit Feature Request